Standard.al

Interpretimi i Luanës, Elton Deda qesh me lot: Assad do ta adoptonte si armë kimike

0

Kanë qenë të shumtë ndjekësit në rrjetet sociale, që janë tallur me këndimin e Luana Vjollcës. Reagimeve iu është bashkuar edhe Elton Deda.   “Zëri i Luanës në versionin unplugged shkatërron familjen shqiptare. I menjëhershëm interesimi i Assadit për ta adoptuar si armë kimike”, shkruan “Lolita” dhe sjell klipin ku Luana këndon live.   Për pak orë, video është shpërndarë qindra herë dhe pëlqyer nga mijëra persona. Një prej tyre që ka qeshur me lot ka qenë dhe kantautori Elton Deda. “Për të qarë e për të qeshur” shkruan ai.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.