Standard.al

Vildania: Të pasmet e mëdha ju sjellin probleme

0

Modelja Vildane Zeneli është treguar e sinqertë së fundmi në një postim të saj në rrjetin social Instagram.Ajo njihet për të pasmet e saj bombastike.Modelja seksi, Vildane Zeneli ka pranuar se të pasmet bombastike i sjellin teladhe te medha. Të pasmet ë mëdha ju nxjerrin telashe”, ka shkruar ajo në një postim në Instagram.Nuk dihet se perse ajo eshte shprehur keshtu pasi ajo eshte cilesuar si  nje prej femrave më të famshme dhe më seksi shqiptare.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.