Standard.al

Femra, ja si të forconi gjoksin duke përdorur kastravecin…

0

Kjo është një mënyrë e cila ka rezultuar tepër efektive për forcimin e gjoksit. Në fakt bëhet fjalë për një maskë me përbërës kryesorë të verdhën e vezës.

Merrni një kastravec të vogël dhe bëjeni pure në blender. Shtoni një lugë çaji gjalpë dhe 1 të verdhë veze.

Përziejini përbërësit derisa të krijohet një pastë. Pastaj, aplikoni pastën në zonën e gjoksit dhe lëreni të qëndrojë për rreth gjysmë ore. Lajeni tërësisht duke përdorur ujë të ftohtë.

Për rezultate më të mira, përdoreni këtë maskë një herë në javë për të forcuar dhe për të rivendosur indet e gjirit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.