Standard.al

Macja vjedh lodrën e fqinjit dhe bën sherr me pellushin

0

 

Kjo i jep një kuptim krejt të ri maceve hajdute. Diku në Slloveni, një mace nuk ka vjedhur kofshë pule por një tigër pellushi te fqinji si saj.

Pasi e ka larguar në një vend pa praninë e njerzve ka bërë sherr me pellushin.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.