Standard.al

Emily Ratajkowski poston foto në Instragram, pozon topless për fansat

0

emily2Emily Ratajkowski ka postuar disa foto të reja në Instagram ditën e enjte në të cilat ajo shfaqet topless.

Modelja 24 vjeçarje e “Blurred Lines” ka pozuar në prapasknë e veshur vetëm me një këmishë të bardhë dhe varse floriri.

Krahë fotos ajo shkruan vetëm fjalën “Sot”.

Para se të publikonte fotot provokuese bukuroshja mori pjesë në një event për mbrojtjen e mjedisit në festën para çmimeve Oscar Global Green USA.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.