Standard.al

Ellie Goulding rrezikon me look-un e saj

0

Këngëtarja Ellie Goulding nuk ka frikë të “rrezikojë” kur bëhët fjalë për stilin e saj.

Kështu bëri në të mërkurën mbrëma në Londër, ku ishte pjesëmarrëse në Brit Awards, pasi tërhoqi vëmendjen e të pranishmëve me look-un e saj.

29 – vjeçarja dukej mjaft seksi në natën më të madhe të kalendarit  muzikor britanik e veshur me një fustan të zi të shkurtër dhe të hapur në pjesën e përparme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.