Standard.al

Beyonce me veshje të gabuar në ndeshje basketbolli

0

Këngëtarja Beyonce ka arritur të marrë gjithë vëmendjen e publikut në paraqitjen e saj pranë Coldplay në Super Bowl dhe ajo po e bënë këtë gjë prapë. 34 vjeçarja është parë këtë fundjavë teksa po ndiqte nga afër një ndeshje basketbolli të NBA-së në Los Anxhelos me bashkëshortin e saj Jay-Z. Ajo që i ka lënë të gjithë gojë hapur kanë qenë takat e Beyonce ngjyrë rozë të cilat ishin super të larta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.