Standard.al

50 Cent thërritet në gjykatë, ja arsyeja

0

Reperi 50 Cent ka marrë urdhër të paraqitet në gjykatë për të dhënë sqarime për fotografitë e postuara në Instagram, ku shihet i rrethuar me para. Gjykata urdhëroi 40-vjeçarin, emri i të cilit është Curtis James Jackson III, të japë sqarime për fotografitë. “Jam i shqetësuar për akuzat dhe mungesën e transparencës në këtë rast”-u shpreh gjykatësi Nevins në Konektikat. Shkaku është një fotografi që reperi shihet  në shtrat i mbuluar me para, foto e pëlqyer nga 155,000 fansa.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.