Standard.al

Vajza qan kur zbulon se Obama nuk do të jetë më President

0

https://youtu.be/cDx7hfFX6m4

Kësaj vajze me të vërtetë do i mungojë Barack Obama si President.

Video me reagimin e saj dëshpërues ka marrë mbi 1.5 milionë klikime në Facebook.

Në fillim të saj gjyshja Caprina D.Harris i thotë : “Ai mund të shërbejë vetëm në dy periudha dhe koha e tij ka mbaruar”

“Jo! Jo!” – përgjigjet vogëlushja duke shpërthyer në lot.

“Nuk ka gjë do të votojmë për një tjetër president”

“Nuk jam gati!”

“Oh?”- e pyet sërish Harris.

“Nuk jam gati për një të ri” – thotë vajza teksa qan.

Klipi është publikuar në rrjetin social në 15 shkurt nga gjyshja e saj e cila jeton në Birmingham Alabama.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.