Standard.al

Zbulohet “live” në emision motra tjetër e këngëtareve Koçi

0

Të ftuara në emisionin e djeshëm të Arjan Çanit “Zonë e Lirë” motrat Koçi treguan mbi karrierën e  tyre, këngën e re të Gretës si dhe studimet për mjekësi të Enit në Angli.

Por një mesazh nga shikuesit e Çanit vuri në siklet të dy motrat dhe zbuloi një të vërtetë të fshehur prej shumë kohësh. Ato kanë dhe një motër tjetër nga babai me emrin Elisa.

“Elisa është vajza e një zonje tjetër, ne nuk kemi folur për atë pasi ajo ka jetën e saj”- ka treguar Greta Koçi për shikuesit por edhe për të gjithë ata që u befasuan nga ky lajm.

Disa kohë më parë në një foto të publikuar në media, Greta është shfaqur me një mashkull të cilin ka pranuar se e ka vëlla.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.