Standard.al
Daily Archives

19 February, 2016

10 çmenduri të Botërorit

Historia e futbollit është e mbushur me fakte nga më të çuditshmet dhe meqënëse jemi në prag të Botërorit, po ju propozojmë ato më…

Martohet fshetas Miley Cyrus

Mos prisni asnjë ftesë dasme nga Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth pasi një burim i ri ka deklaruar se ata tashmë janë martuar. …

F1, ja Ferrari i sezonit të ri

Njëvendëshja me të cilën do të garojë Ferrari në Botërorin e Formulës 1 që do të nisë më 20 mars është prezantuar “online”…