Standard.al

Sia zbulon fakte tronditëse nga jeta e saj

0

Sia, është rrëfyer për varësinë e saj ndaj drogës dhe alkoolit, në një intervistë të zhvilluar në makinë gjatë rubrikës “Carpool” me James Corden Late Late Show. Këngëtarja që gjithmonë shfaqet e mbuluar në mënyrë misterioze me flokët e saj, ka treguar se ajo ka patur probleme shumë të mëdha me varësinë e saj nga droga dhe nga alkooli, pas vdekjes së të dashurit në një aksident automobilistik, madje ajo ka treguar se një herë ka tentuar të vrasë dhe veten.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.