Standard.al

Selena Gomez ndan çiftin Jolie-Pitt

0

Do ju duket e pabesueshme, por në Hollivud po qarkullojnë thashetheme se ndarja mes Angeline Jolie dhe Brad Pitt, e ka emrin Selena Gomez. Aktori 52 vjeçar është takuar me këngëtaren e adoleneshtëve në Golden Globes dhe që atëherë janë parë shumë pranë njëri- tjetrit. Ky fakt e ka çmendur Jolie e cile bëhet shumë xheloze, për bashkëshortin e saj. Cifti janë në krizë martesore, aq sa Brad ka preferuar të largohet nga shtëpia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.