Standard.al

Video tmerruese, fëmija në parvazin e dritares së katit të tretë

0

https://youtu.be/FLyqVw8Egdo

Ai momenti kur gati të pushon zemra, teksa sheh fëmijën që ecën nëpër parvazin e dritares së një apartamenti në katin e tretë duke u munduar të mbajë ekuilibrin.

Ka ndodhur në Guara, periferi e kryeqytetit brazilian, Brasilia. Një komshi xhiroi pamjet dhe më pas i postoi në youtube dhe tashmë po bëjnë xhiron e botës.

Gjyshi i fëmijës thotë se dritarja ka një rrjetë mbrojtëse që nuk duket në video, por reporterët e vërtetuan në vendin e ngjarjes.

Ai tha se në momentin e incidentit nuk ishte në shtëpi dhe se fëmija ishte nën kujdestarinë e një gruaja që kujdesej për shtëpinë

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.