Standard.al

Kim Kardashian dhe Enca si binjake, etiketon në foto Kimin

0

Këngëtarja Enca Haxhia siç duket është inspiruar nga shkrimet e mediave rozë lidhur me ngjashmërinë mes saj dhe Kim Kardashian në versionin bjonde.

Në një postim të bërë në profilin e saj në Instagram, Enca shkruan:

Po, unë dhe Kim jemi binjake tani. Do të doja të thoja që jam zyrtarisht një Kardashiane tani, por duke qenë se unë dhe Uindi kemi qenë me kohë bjonde , më shumë mund të themi se Kim është një Haxhia tani”- u shpreh me humor ajo duke etiketuar edhe yllin Kardashian në këtë postim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.