Standard.al

Dua Lipa dedikim të dashurit që ndodhet larg saj për Shën Valentin

0

Në ditën e të dashuruarve një prej yjeve në ngjitje të muzikës pop në Britani dhe në botë, këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, ka vendosur t’i bëjë një dedikm special të dashurit të saj, modelit Isaac Carew.

Një përmbledhje me foto të shkerpura në çast, që i fiksojnë dy të dashuruarit në momente dashurie. Një dedikim i veçantë për atë që ajo e quan Valentini i saj, po që fatëkeqësisht në këtë ditë, ndodhet larg saj.

“Duke menduar për ty, Valentini im! Ndryshimi i i orës t’a shpif. Më mungon! Shihemi së shpejti!”, shkruan artistja përkrah fotos.

Dua Lipa është prej kohës në një marrëdhënie me Isaac Carew, model i agjensisë e së njohur “Ford”, në Londër.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.