Adele shfaqet në publik me partnerin

0

Kishte kaluar shumë kohë pa i parë bashkë, këngëtaren Adele dhe të dashurin e saj, Simon Konecki. Çifti ka bërë një dalje të rrallë së bashku në Malibu, ka kanë shkuar për të darkuar në një restorant sushi. Dyshes në këtë darkë jashtë i është bashkuar dhe këngëtari Robbie Williams dhe partnerja e tij. Adela dhe Simon kanë qenë të veshur sportiv, ndërsa i dashuri i këngëtares është forgrafuar duke ngarë vetë makinë e tyre, një fuoristadë të tipit Porche. Ndërsa Robbie Williams dhe e dashura e tij kanë udhëtuar si pasagjerë të një makinë luksoze Rolls-Royce.
Loading...

Lini nje pergjigje