Standard.al

Noizy i paduruar për albumin e tij të ri

0

Është i paduruar për ditën në të cilën të publikojë në treg albumin e tij të ri, reperi i njohur Noizy. Albumi, që është dhe i dyti përsa i përket këngëtarit, aktualisht në proces pune dhe nga sa shprehet vetë Noizy do të jetë nje bombë e vërtetë. Nën titullin “ZinCity”, ky projekt muzikor do të përmbajë 22 këngë të pabotuara më parë. Në një postim në profilin e tij në Instagram, ai shkruan se: ”Mezi po pres të vi dita kur të dalë albumi im i dytë “ZINCITY”. Krahas titullit dhe këngëve të reja, këngëtari gjithashtu ka publikuar dhe një nga bashkëpuntorët e tij për këtë album, producentin Djaboom.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.