Rikthehet shfaqja e sukseshme “Tri Motrat”

0

tri motratShfaqja “Tri Motrat”, e A.Chekhov e cila për dy javë me radhë arriti të korrë sukses do të rikthehet në Teatrin Kombëtar. Për të gjithë ata që kishin dëshirë të shijonin këtë shfaqje, por nuk mundën të siguronin një biletë, kanë tashmë  një mundësi të dytë. Në datat 11, 12, 13 dhe 14 shkurt ajo interperohet në sallën e Teatrit Kombëtar, me regji të Hervin Çulit  nën interpretimin dinjitoz të aktorëve:   Flaura Kureta,Anila Bisha,Gladiola Harizaj, Erjona Kakeli, Elia Zaharia, Neritan Liçaj, Helidon Fino, Bujar Asqeriu, Naun Shundi, Olta Gixhari,Ina Gjonçi, Indrit Çobani,Lulzim Zeqja,Gert Ferra, Mehdi Malka, Natasha Sela, Genti Deçka,Rael Hoxha.

Loading...