Standard.al

Lajm i mirë për fansat e “Fast & Furious”, do të ketë edhe 3 filma të tjerë

ad_61643470-600x331Vin Diesel ka konfirmuar që “Fast & Furious” do të vijë me tri seri të reja. Diesel që luan në rolin e Dom, e bëri të ditur lajmin me anë të një postimi në “Instagram”, të cilin e ka shoqëruar dhe me një foto me mbishkrimin: “Dy dekada, 10 seri, 1 saga”. “Fast and Furious 8” do të shfaqet më 14 Prill 2017, që do të ndiqet më pas nga “Fast and Furious 9” më 19 prill 2019, si dhe seria e tretë me 2 Prill 2021. Filmi i radhës do të drejtohet nga F. Gary Gray ndërsa Diesel do të rikthehet në rolin e tij si Dom Toretto.

Comments are closed.