Standard.al

Është e qartë që Irina nuk i do vjehërrat

irinaIrina Shayk ka qenë gjithmonë në qendër të mediave, kjo për shkak të angazhimeve të saj në botën e modës, por edhe për jetën personale të saj. Bukuroshja ruse i dha fund lidhjes me aktorin e njohur amerikan, Badley Cooper.
Arsyeja e ndarjes së Cooper me Shayk ishte e njëjtë sikurse e një viti më parë, kur Irina dhe ylli i Realit, Cristiano Ronaldo i japën fund marrëdhënies së tyre 5-vjeçare.

Bradley kishte vendosur të kalonte periudhën e festave me nënën e tij dhe Irinën, por debatet mes këtyre dy të fundit kishin nisur menjëherë, sapo kishin detyruar edhe aktorin të gjente zgjidhje duke i thënë lamtumirë 30-vjeçares.

Ndërkohë, edhe raportet mes Irinës me nënën e Ronaldos ishin po aq të acaruara. Burimet rrëfyen se Cristiano e Irina u ndan pasi kjo e fundit nuk pranoi të merrte pjesë në festën e ditëlindjes së Maria Dolores dos Santos Aveiro, nënës së sulmuesit.

Pra, tashmë është e qartë, Irina nuk që të ketë një vjehërr ose është thjesht mënyra e saj për t’i dhënë fund një lidhje duke prekur të dashurin aty ku nuk mban.

Comments are closed.