Standard.al

Amber Rose tërheq vëmendjen me format e saj

a1a2
Amber Rose ka treguar format e saj me një fustan të ngushtë teksa është fotografuar mbrëmjen e së premtes.

Modelja ishte drejtuar për në klubin “Lure” të Los Anxhelosit kur ka tërhequr vëmendjen me veshjen bardhë e zi .

Rose gjithashtu kishte vendosur syze dielli dhe e kishte kombinuar fustanin me taka blu me të zezë.

 

Comments are closed.