Standard.al

Dafina Zeqiri sensuale dhe provokuese si kurrë më parë

dafina-zeqiridafi 2I ka dhuruar të gjithë fansave dhe admiruesve të saj disa foto shumë provokuese dhe sensuale, këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri.

Në një seancë të re fotosh të realizuara nga fotografi Artan Humolli, Daffye shfaqet e veshur vetëm me pellush në pjesën e sipërme të trupit.

Në këto shkrepje dallohet lehtësisht trupi me forma të perfekte fizike, të cilit vetë artisja nga Kosova i kushton shumë rëndësi, në seancat e saj në palestër.

Pas publikimit gjatë verës të dy këngëve, “Te ti” dhe “Hate you, love you”, pritet që shpejt Daffye të lancojë një këngë të re.

 

 

Comments are closed.