Standard.al

Bomba Chloe

Mund të cilësohet si një nga modelet më të bukura në botë.

Bëhet fjalë për bukuroshen Chloe Khan e cila di si të kënaqi “fansat” me fotot e saj.

Këtë herë modelja ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto ku shihet me gjoksin e saj bombastik të zhveshur dhe që e mbulon me duar.
11015550-797257033687641-1088872709-nUntitled23Chloe-Khan-posts-snaps-of-her-on-instagram-living-the-good-life

Comments are closed.