Standard.al

Ku i bën “selfiet” Morena ?

 

 

4Ajo e ka bërë zakon që fotografimin “selfie” ta bëjë në ashensor.

Bukuroshja Morena Taraku s’ka ditë që nuk e realizon të paktën një fotografi “selfie” derisa gjendet në ashensor, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Morena përherë duket bukur dhe me stil.

Siç kemi njoftuar edhe pak ditë më parë, Morena së shpejti prezanton videoklipin e këngës së saj të re, transmeton “Kosovarja”.123

 

Comments are closed.