Standard.al

Pas protestës Rama shëtit në këmbë në bulevard

ramaiu

Kryministri Edi Rama është parë të shëtisë në këmbë në bulevard në mbrëmjen e së martës, pask orë pas përfundimit të protestës së opozitës. Ai shoqërohej nga bashkëshortja Linda Rama dhe kreu i Komisionit Parlamentar të Ekonomisë Erion Braçe. Në një foto që po qarkullon në rrjetet sociale duket se të tre kanë lënë kryeministrinë dhe po shkojnë drejt Hotel Rogner që gjendet pranë saj.

 

Comments are closed.