Standard.al

Adoloshentja denoncon të dashurin, më mori me dhunë në makinë

 

 

aaNjë i ri është vënë në pranga në Elbasan pasi është denoncuar nga e dashura e tij, 17 vjeçe.

Burime zyrtare policia lokale kanë  bërë të ditur se, është arrestuar në flagrancë 25-vjeçari Tahir Abazi, pasi ndaj tij ka bërë një denoncim 17-vjeçarja me inicialet A. O.

Policia thotë se, 17-vjeçarja ka denoncuar Abazin, duke dëshmuar se ky i fundit e ka marrë me dhunë dhe e ka futur në makinë.

Comments are closed.