Standard.al

Almeda Abazin e krahasojnë me motrën e Kim Kardashian, shikoni si reagon prezantuesja e “Këngës Magjike”

AALjo mund të konsiderohet një femër me tipare tipike mesdhetare, por kjo nuk do të thotë që sozia e Almeda Abazit gjendet patjetër në këto ujëra. Prezantuesja e “Kënga Magjike” shihet se ka një ngjashmëri në prezencë dhe stil me motrën nga nëna të sex bombës, Kim Kardashian. Jo rrallëherë 23-vjeçaren shqiptare e kanë krahasuar me yllin e pasarelave botërore, amerikanen Kendall Jenner.

Thënë kjo, ish-miss Shqipëria duket e mësuar me konstatimin e njerëzve të cilët vërejnë menjëherë ngjashmërinë mes saj dhe 20-vjeçares të familjes Kardashian. Në videon më poshtë postuar në ‘snapchat’ nga gazetari i Abc News, shihni reagimin e Almedës kur Eni e quan bukuroshen zeshkane, “Kendall-i shqiptar”.

Comments are closed.