Standard.al

Maqedoni, vritet shoferi i ish-bashkiakut të Tetovës

 

maËshtë vrarë në mesditë në Maqedoni, shoferi i kryetarit të Komunës Tetovë, Sadi Bexheti. Personi i identifikuar me mbiemrin Hasmiri ka qenë duke pirë kafe në një nga lokalet e qytetit, ku një person i është afruar nga pranë dhe e ka qëlluar me 5 plumba duke e lënë të vdekur në vend. Sipas Zhurnall, 37 vjeçari është qëlluar në orën 15.30 pranë një vendbanimi të quajtur Reçicë pranë restorant Kurtishit. Ndërkohë që nuk dihen ende motivet që sollën këtë vrasje.

Comments are closed.