Standard.al

Zëra se Neymar është lidhur me modelen braziliane Liziane Soares

0

lllllllll Liziane Soares, dhe cilësohet si një ndër modelet më seksi për momentin në Brazil.Dhe kanë të drejtë, nëse shihni këto fotografitë e saj që po qarkullojnë në rrjetet sociale.Sipas disa zërave ajo është në lidhje me futbollistin brazilian të Barcelonës, Neymar.Mbetet për tu konfirmuar pasi që Neymar së fundi është lidhur me shumë bukuroshe botërorennnn

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.