Standard.al

Durrës, prangosen dy grabitës me armë lodër, iu gjet dhe heroinë

0

Plumba ndaj policisë, në pranga 4 të rinj të akuzuar për vjedhje me dhunë

Dy persona kanë rënë në pranga pas një hetimi afro 1-mujor nga ana e  Prokurorisë dhe Policisë së Durrësit. Efektivë të Policisë së Durrësit, kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Shëtitësi”, ku kanë çuar në pranga shtetasit, Ledio Copa 23-vjeç dhe Abdul Tusha 22-vjeç, të dy banues në Durrës. Sipas policisë, këta persona më datë 29.08.2015 në lagjen Nr.13 në Durrës i kanë vjedhur me dhunë dy telefona celularë tip Samsung S5 dhe S4 shtetasit J.H., 19-vjeç,

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.