Standard.al

Bogdani: Frroku në “drejtimin e duhur”

0

BogdaniSelia blu akuzon Kryeministrin Rama se ka lejuar dhe ka ndihmuar largimin në arrati të Mark Frrokut, të dënuarit për vrasjen e komisarit Dritan Lamaj.

Nëpërmjet një deklarate për media nga selia blu, deputeti demokrat Gerti Bogdani luajti me fjalët, duke thënë se Frroku iku në drejtim të paditur apo në “drejtimin e duhur”.

“Një ditë pas vendimit të Gjykatës së Apelit, i cili ktheu në vend drejtësinë për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj, Arben Frroku nuk është pas hekurave, por është larguar në drejtim të paditur apo më saktë në drejtimin e duhur…

Për më shumë lexoni nesër në gazetën “standard” në print.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.