Standard.al
Daily Archives

26 June, 2015

Putin i telefonon Obamës

Presidenti rus, Vladimir Putin, dhe Presidenti amerikan, Barack Obama biseduan dje në telefon për të diskutuar mbi tensionet në…

Historia që përndjek Mesin

Dy emra që përndjekin pleshtin argjentinas për rekordet që ai ka thyer, edhe pse asgjë nuk është vërtetuar Para dy ditësh Lionel…

Rihana dhe Benzema bashkë

Deri më sot dukej vetëm një shoqëri, por gjithçka tashmë është e konfirmuar. Futbollisti francez, Karim Benzema dhe këngëtarja nga…