Standard.al

Basha: Deklarata e Ramës e papërgjegjshme, diabolike e me motive të errëta

0

Basha spitali LazaratiKryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vizituar në spitalin e traumës dy efektivët e policisë, të plagosur në Lazarat. Lideri i opozitës u ka uruar të plagosurve Perlat Hamitaj dhe Jetmir Isaj, shërim të shpejtë sikundër ka shprehur hidhërimin për efektivin e policisë së RENEA-s Ibrahim Basha, i cili humbi jetën dhe u ka shprehur ngushëllime familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij. ‘’Në orët e para të mëngjesit kemi ndjekur nga raportimet e mediave zhvillimet në Lazarat, si rezultat i së cilave ka humbur…

Për më shumë lexoni nesër në gazetën “standard” në print.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.