Standard.al

Tiranë, i ati plagos të birin me thikë pas një sherri banal

0

Plagosje me thikeKrimi në familje rikthehet në Tiranë, babai plagos me thikë djalin pas një zënke mes tyre.

Myzafer Gjona, 51-vjeç, akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe më tej ka goditur dhe çarë me thikë në dorën e djathtë, djalin të tij 19 vjeçar A. Gjona.

Pas marrjes së ndihmës së nevojshme në spital, i riu u dërgua në shtëpi, ndërsa nga ana e uniformave blu u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhërit të mbrojtjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.