Standard.al

Atentat në Durrës, vritet një i ri, plagosen dy persona

0

Nje person është vrarë me armë në një lokal në Durrës ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur pas një atentati me armë.

Dy persona kanë qëlluar mbi të në zonën e ish-Kënetës ndërkohë që udhëtonin me një motor.

Autorët mësohet se kallashnikovin e kanë pasur në një çantë të zezë. Ata e kanë nxjerrë armën dhe kanë qëlluar me breshëri.

Ende nuk dihen arsyet. Viktima është banor i lagjes ndërkohë dy të plagosurit janë transportuar në spitalin e qytetit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.