Standard.al
Daily Archives

6 June, 2015

Morina plaçkitet në Ulqin

 Këngëtarja e njohur Fjolla Morina e cila po qëndron këto ditë në Ulqin, ka rënë viktimë e grabitësve. E gjithë ngjarja ka ndodhur…

Rikthim për Pussycat Dolls?

Një dritë shprese në horizont shihet për Pussycat Dolls, teksa aludohet se së shpejti mund të kemi dhe një ribashkim të grupit të…