Standard.al
Daily Archives

30 May, 2015

Jonida me pizhame në rrugë

Të qenit “fashionista” nuk do të thotë se mund të veshesh e dukesh si të duash dhe të cilësohesh sërish “fashion”. Edhe…

Kylie Minogue tashmë 47 vjeçe

Një ditë më parë, sapo ajo ka postuar një foto në Instagram duke u kujtuar të gjithë fansave se ajo ka ditëlindjen, menjëherë kanë…