Standard.al

Ekzekutohen me armë dy persona te “Shkencat”

0

Zbardhen detaje për vrasjen e Shkodrës,Një përplasje me armë ka ndodhur përballë maternitetit të vjetër  “Mbretëresha Geraldinë” në bulevardin Zogu I.

Nga shkëmbimi i zjarrit mësohet se kanë humbur jetën dy nga personat e përfshirë në konflikt dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Një prej viktimave është shtetasi Mentor Lufi.

Policia ka arrestuar direkt edhe dy prej autorëve të kësaj masakre në kryeqytet vetëm 50 metra larg vendit të ngjarjes.

Ngjarja

Nga hetimet paraprake mësohet se në ngjarje janë përfshirë dy makina, ku njëra prej tyre fuoristradë.  Që të dyja autoveturat kanë hipur në trotuarin që është në mes të bulevardit. Policia po vijon për zb

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.