Standard.al

Grabitet me armë filiali i NBG Bank në rrugën e Kavajës

0

Nje banke e nivelit te dyte eshte grabitur ne oret e drekes ne Rrugen e Kavajes ne kryeqytet.
Mesohet se dy persona te maskuar kane hyre ne ambientet e bankes dhe kane marre nje sasi parash.
Policia ndodhet ne vendngjarje per te hedhur drite mbi grabitjen ne mes te dites.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.