Maqedoni, ja pamjet e luftimeve në Kumanovë /VIDEO

0

Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë ka publikuar ditën e sotme një video të momenteve të luftimeve të policisë me grupin e armatosur në ‘Lagjen e Trimave’ në Kumanovë, më 9 dhe 10 maj.

Loading...

Në video shihen momente nga aksioni i policisë maqedonase ku mbetën të vrarë 22 perona, 8 nga të cilët policë.

Loading...

Lini nje pergjigje