Standard.al
Daily Archives

7 March, 2015

Fejohet Anjeza Shahini

Anjeza Shahini është fejuar. Këtë e ka zbuluar vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale. Ajo ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit në…