Standard.al

Shkojnë të shembin katin e tretë të hotelit, 1 vdes, 2 plagosen

policia-150x150Një person ka gjetur vdekjen, ndërsa dy të tjerë u plagosën  teksa po punonin për të shembur katin e tretë të një hoteli buzë liqenit të Pogradecit. Nga të dhënat e para të policisë mësohet se tre personat ishin pajtuar nga pronari për të shembur katin e tretë të hotelit, i cili ishte pa leje dhe INUK i kishte dhënë 3 ditë kohë ta prishnin vetë, ose do të ndërhynin ata. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes

 

Comments are closed.