Standard.al

Berat/ Fuoristrada bie në humnerë 1i vdekur dhe 3 të plagosur

cache-210-166-strict-134988_4Një person ka humbur jetën dhe tre shokët e tij kanë mbetur të plagosur rëndë, pasi makina me të cilën udhëtonin ka rënë në humnerë në rreth 100 metra lartësi. Aksidenti ndodhi në aksion Corovodë-Dervë në vendin e quajtur. Fuoristrada në të cilën udhëtonin 4 persona doli nga rruga duke përfunduar në humnerë, ku si pasojë gjeti vdekjen Neki Elezi dhe mbetën të plagosur miqtë e tij, Ardit Hoxha Bardhi Hysi, dhe dy të tjerë identiteti i të cilëve  ende nuk dihet.

 

Comments are closed.