Standard.al
Daily Archives

26 April, 2014

Vip Albania

Zajmina zbulon të pasmet  Llogaritet si një nga femrat më seksi të skenës. Jo më kot ka marrë këtë epitet dhe këtë e…

Vip World

Jodie Foester martohet me mikeshën e saj prej vitesh  Në rrethana sekrete, aktorja botërore Jodie Foster u martua me shoqen e…