Standard.al
Daily Archives

20 April, 2014

Çokollata mbron zemrën

Hulumtuesit amerikanë thonë se disa baktere në stomak e gëlltisin çokollatën e zezë dhe e fermentojnë atë në komponime…

“Rritja” e robotëve

- Përgatituni për një pushtim robot. Kjo do të ndryshojë mënyrën se si njerëzit mendojnë rreth teknologjisë… Robotët u…