Standard.al

Nora dhe shoqja, kërcim "hot" buzë pishine

925f3cbd-cbe0-4444-badb-77845423d81f---0-Nora Istrefi ka postuar në profilin e saj në rrjetin social Instagram një video ku shihet teksa kërcen me një miken e saj. Gjithçka ka ndodhur në një ambjent me pishinë por që nuk përcaktohet se ku por ajo që bie më shumë në video janë lëvizjet “hot” të këngëtares nga Kosova. Sapo është publikuar videoja, në profilin e Nora Istrefit kanë “vërshuar” komentet e fansave, të cilët nuk kanë nguruar as ta komplimentojnë.

Comments are closed.