Standard.al

Miku “misterioz” i Argjentina Ramosaj

 

argjentinaKa kaluar rreth një vit qëkur Argjentina Ramosaj është ndarë nga i fejuari i saj Valoni dhe që nga ajo kohë këngëtarja është përfolur për lidhje dashurie, të cilat në vazhdimësi i ka mohuar.
Duket se në mungesë të një lidhje, bukuroshja ka krijuar një miqësi të ngushtë me një djalë, me të cilin është parë e shoqëruar në një nga lokalet e Prishtinës. Bëhet fjalë për një intimitet që është vërejtur në mes të të dyve, i cili na bën të mendojmë se këtu ka diçka më shumë se sa vetëm miqësi. Argjentina po punon me ‘’Thrëdots production” në realizimin e dy këngëve të reja, që pritet të publikohen gjatë verës.

Comments are closed.