Standard.al

Agron Selimi lë gjithçka për Diana Avdiun…

diana1

Miss Kosova 2012, Diana Avdiu, bukuroshja që mori kurorën e artë dhe që përfaqësoi Kosovën në konkursin e bukurisë “Miss Universe 2012”, duket se qenka dashuruar. Diana është lidhur me menaxherin e saj, gjithashtu organizatorin e spektakleve Miss Kosova, Agron Selimi. Sipas gojëdhënave, thuhet se Agron Selimi ka braktisur familjen e tij (gruan dhe fëmijët) në Zvicër vetëm për të qenë në krahët e bukuroshes.

Comments are closed.