Standard.al

Këmishat, si do t’i mbajmë këtë sezon

kemishaTë kopsitura deri në jakë, të stampuara, njëngjyrëshe apo me vija do të jenë disa prej këmishave që do t’i mbajmë në sezonin pranveror dhe veror

 

Duket se këmisha nuk del kurrë jashtë mode. Këtë sezon duhet të keni patjetër një të tillë në gardërobën tuaj. Të kopsitura deri në jakë, të stampuara, një ngjyrëshe apo me vija do të jenë disa prej këmishave që do t’i mbajmë në sezonin pranveror dhe veror. Përkundër këtyre formave, këtë sezon është kthyer në modë edhe këmisha xhins. Duket se do të jetë hit pranveror, në të njëjtën kohë mund të kombinohet lehtësisht, me xhinse dhe balerinë.

 

 

Comments are closed.